Новокаховські депутати вимагають розслідувати випадки тиску на своїх колег

На 19-й сесії Новокаховської міської ради, яка відбулася сьогодні, 23 грудня, секретар ради Дмитро Васильєв озвучив депутатське звернення до Херсонської ОДА, обласної прокуратури, обласного управління Нацполіції та обласного управління СБУ.

У зверненні депутати від фракцій «Оппозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність» і «За майбутнє» висловлють занепокоєння тим, що останнім часом Нова Каховка все більше нагадує Чикаго часів Аль Капоне.

Адже лише цього року в місті сталися три випадки, які можна розцінити як спроби чинити тиск на депутатів. Мова йде про підпал автомобілів Ірени Лепень (ЄС), Давида Калініченка (ОПЗЖ) та вибух гранати на подвір’ї Андрія Рашевського («За майбутнє»).

Новокаховські обранці висловлюють солідарність із своїми колегами та вимагають від правоохоронних органів розслідувати вказані випадки.

«Ми заявляємо, що українське суспільство ніколи не дозволить побудувати в державі та нашому місті диктатуру. А будь-які спроби тиску на представників місцевої влади закінчаться погано для тих, хто це робить», — йдеться у зверненні.

Документ підписали 15 депутатів, які вийшли до трибуни в той час, коли Дмитро Васильєв зачитував звернення.