Новокаховські депутати порушують правила благоустрою міста

Депутати Новокаховської міської ради (вони ж кандидати в депутати) Олександр Афанасьєв (Партія місцевого самоврядування) і Віталій Кубатко (Нам тут жити) порушують Правила благоустрою міста, ухвалені міськрадою в 2011 році і рішення виконкому цього року.

Передвиборча агітація цих депутатів-кандидатів розклеєна чи не кожному стовпі на вул. Дружби. А це порушення п. 9 згаданих Правил, в якому сказано: «забороняється наклеювати оголошення та інформаційно-агітаційні плакати, рекламу, листівки тощо у невизначених спеціально для цього місцях».

Зазначимо, що спеціально відведеним місцем для передвиборчої агітації в Новій Каховці рішенням виконкому визначено металеву конструкцію на стадіоні «Енергія» (навпроти центрального входу).

А ще на газонах біля приватних будинків на вул. Дружби розкидана агітаційна продукція партії «Наш край», яку в Новій Каховці очолює депутат-кандидат Віталій Перетятько.

Такі дії порушують все той же п. 9, адже «забороняться кидати сміття, недопалки, папір, тару, ганчір’я тощо на вулицях, площах, парках, інших громадських місцях».

Як тоді вимагати від простих новокаховчан додержання Правил благоустрою, якщо депутати міськради (або особи, які на них працюють) так відверто порушують рішення місцевої влади?