Новокаховські акордеоністи здобули перемогу на міжнародному конкурсі-фестивалі в Туреччині

Учні Новокаховської музичної школи здобули перемогу на міжнародному конкурсі-фестивалі в Туреччині, повідомляє відділ культури і туризму міської ради.

Дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Openartfest – Ankara 2021» – це престижний форум, в якому брали участь представники Болгарії, Туреччини, Сербії, Північної Македонії, Німеччини та України. До конкурсного журі у номінації інструментальний жанр надійшло 537 заяв.

Новокаховську дитячу музичну школу у конкурсі представляли четверо учнів: акордеоністи Іван Ракоча, Назар Шевченко, Родіон Брязгін та Ілля Шевченко.

Обдарованість та талановитість новокаховчан, вдало обрані музичні композиції для конкурсної презентації, їх щире та емоційне виконання в сумі дали найкращі результати – серед всіх учасників наші хлопці отримали найвищі бали – дипломи І ступеня!

За активну професійну діяльність у підготовці переможців конкурсу викладачці Валентині Коноваловій вручена подяка та сертифікат гранта. За професійну підготовку та активну підтримку учасників конкурсу директору Новокаховської ДМШ Катерині Козловій вручена подяка. Цей навчальний рік для учнів класу викладачки Валентини Коновалової Івана Ракочі, Назара Шевченка, Родіона Брязгіна та Іллі Шевченка є дуже вдалим – четверта перемога поспіль для кожного.