Новокаховське КП «НК Екосервіс» поповнило свій автопарк ще одним сучасним сміттєвозом

КП «НК Екосервіс» наприкінці серпня придбало та зареєстровало ще одну спеціальну машину для вивозу сміття на шасі МАЗ-5550С3-541-000, інформує офіційна сторінка Новокаховської тергромади.

Новокаховська міська рада в першому кварталі 2021 року прийняла рішення щодо поповнення статного капіталу КП «НК Екосервіс» за рахунок коштів місцевого бюджету на придбання сміттєвоза із системою змінних кузовів на суму 2,1 млн грн.

27 травня відбувся аукціон, в якому взяли участь три українських підприємства, що спеціалізуються у продажу подібної техніки. Переможцем було визнано ТОВ «Торговий дім «Комунальна техніка» (м. Кременчук Полтавської області), сума закупівлі — 1,792 млн грн (мінімальна із запропонованих). 16 червня із підприємством було укладено договір, який розміщено в системі Prozorro. Завдяки використанню цієї системи вдалось зекономити понад 300 тис. грн.

Підприємство, відповідно до умов договору, самостійно, на початку серпня, доставило новеньке авто до виробничої бази підприємства. А наприкінці місяця її вже протестували та зареєстрували відповідно до вимог законодавства. Машина сучасна, обладнана необхідними засобами та пристосована для вивозу великогабаритних помаранчевих контейнерів.

Таким чином, комунальне підприємство «НК Екосервіс» змогло поповнити свій автопарк двома сучасними сміттєвозами.

Нагадаємо, що перший з них підприємство отримало в липні.