Новокаховське КП «Екосервіс» придбало новий сміттєвоз

На початку липня ТОВ «Торговий дім «Альфатекс» транспортовало до Нової Каховки сміттєвоз МАЗ, який закупило КП «НК Екосервіс». Зараз він використовується для вивезення сміття на території Дніпрянського та Райського старостинських округів, повідомляє комунальне підприємство.

Відповідно до багаточисленних звернень КП «НК Екосервіс», Новокаховська міська рада 25 березня ухвалила рішення щодо поповнення статного капіталу підприємства для придбання сміттєвоза із заднім завантаженням на суму 2,1 млн грн.

На підставі цього рішення підприємство 20 квітня на офіційному сайті «Держзакупівлі онлайн» оголосило відкриті торги «Закупівля сміттєвоза із заднім ручним завантаженням на шасі МАЗ-5550С3-541-000 (або еквівалент)».

7 травня відбувся аукціон, в якому взяли участь чотири підприємства з різних куточків України. Переможцем було визнано ТОВ «Торговий дім «Альфатекс» (м. Кременчук Полтавської області), сума закупівлі 1,8 млн грн.

1 червня, після дотримання необхідних термінів, із зазначеним підприємством нарешті було укладено договір. Таким чином завдяки процедурі відкритих торгів було зекономлено 300 тис. грн.

На початку липня автомобіль було нарешті підготовлено продавцем та транспортовано до Нової Каховки. КП «НК Екосервіс» його отримало, зареєструвало, застрахувало. Зараз він використовується для вивезення сміття на території Дніпрянського та Райського старостинських округів.