Новокаховська міська рада встановила черговий сумнівний рекорд

Депутатська більшість Новокаховської міської ради на 88-й черговій сесії, яка відбулась 15 жовтня, встановила черговий сумнівний рекорд — менше ніж за 1,5 години встигла проголосувала за 126 питань. Причому спочатку в порядку денному сесії було «лише» 92 пункти, але «з голосу» докинули ще більше трьох десятків питань.

В такому кулеметному режимі народні обранці розглянули, зокрема, майже сотню земельних питань: це рішення про передачу земельних ділянок у власність і постійне користування, надання дозволів на розробку документації з землеустрою та встановлення тимчасових споруд, викуп ділянок підприємцями тощо.

Серед «щасливчиків», які вирішили свої земельні проблеми, фігурували, наприклад, депутат міськради, голова депутатської земельної комісії Сергій Хоменко, власник ТЦ «City Center» Генрі Мелконян, екс-депутат, директор КП «Торгівельний центр» В’ячеслав Кузнецов, кандидат в депутати міськради від Партії місцевого самоврядування Сергій Антонов та інші.

Зрозуміло, що після виборів склад ради може суттєво змінитися і «лафа», яка була останніми роками, закінчиться. Тому депутати, на, ймовірно, останній сесії цього скликання по максимуму «відпрацювали» земельні питання. От тільки потім комусь доведеться розгрібати наслідки, створені цими рішеннями. 

Ось ці депутати, яких треба вносити до книги рекордів.