Новокаховська громада взяла участь у міжнародній виставці «ТурЕКСПО» у Львові

У Львові 19-21 жовтня відбувся ХХІІ міжнародний форум індустрії туризму та гостинності, який поєднав два заходи: міжнародну виставку «ТурЕКСПО» та спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес», інформує відділ культури і туризму Новокаховської міськради.

Туристичні можливості Новокаховської територіальної громади на виставці «ТурЕКСПО» презентували представники відділу культури і туризму та КП «Новокаховський ТІЦ» на платформі «Херсонський регіон». Всі охочі мали можливість на Арені Львів ознайомитись з туристичним потенціалом Херсонщини, та зокрема Новокаховської ТГ, отримавши у подарунок буклетну продукцію та купу вражень від віртуальної подорожі півднем України.

Представлення Херсонщини відбулось 20 жовтня, під час презентації нових туристичних продуктів «Туристичні магніти України», на якій розвиток туристичного потенціалу Новокаховської ТГ підсумувала заступник начальника відділу культури і туризму Яна Малига. Те, що новокаховські туристичні продукти є пізнаваними на теренах усієї країни, говорить про те, що громада рухається правильним шляхом, в якому туризм впевнено просувається до збільшення зацікавлених та вдоволених відпочивальників та відвідувачів громади.