Новокаховська «Енергія» з вольової перемоги розпочала сезон-2021/22

В Україні 25 липня стартував 31-й чемпіонат другої ліги. В першому турі новокаховська «Енергія» приймала «Реал Фарму» з Одеси. Господарі поля більшу частину матчу поступалися в рахунку, але вирвали перемогу в доданий арбітром час.

Наприкінці першого тайму Фабер (40) і Плачков (43) вивели одеситів уперед. У другій половині гри Росохатий (54) скоротив рахунок, проте Фабер через дві хвилини відновив перевагу. Надія на позитивний результат з’явилася у новокаховчан на 79-й хвилині — після красивого удару Бондара м’яч від голкіпера гостей Коваля відскочив у ворота «Реал Фарми». На 90-й хвилині Гариленко нарешті зрівняв рахунок, а ще через хвилину чергова помилка Коваля дозволила Хименюку поставити переможну крапку — 4:3.

Після першого туру «Енергія» посідає 2-е місце в групі «Б». У наступному турі (30 липня) підопічні Едуарда Хаврова на виїзді гратимуть з «Таврією Сімферополь», яка на старті чемпіонату миром розійшлася з «Кристалом» — 1:1.