Новокаховська «Енергія» вибула з розіграшу Кубка України

В рамках другого попереднього раунду Кубка України-2021/22 новокаховська «Енергія» 18 серпня на виїзді грала з командою «Балкани» (с. Зоря Одеської області).

Перший тайм подарував новокаховчанам надію на вихід до наступного етапу: на 7-й хвилині Бондар з пенальті відкрив рахунок, а на 36-й хвилині Федоров його подвоїв. Проте у другій половині гри господарі поля спочатку відновили рівновагу (Серденюк, 51, Гезело 68, автогол), а в доданий арбітром час вирвали перемогу (Златов, 90+4, Приблуда, 90+5).

4:2 — «Балкани» пробилися в 1/16 фіналу Кубка України. «Енергія» ж в цьому сезоні вже поступилася в четвертому матчі поспіль і вибула з розіграшу турніру.

Нагадаємо, що сімферопільська «Таврія» в другому попередньому раунді перемогла «Дніпро» (Черкаси).