Новокаховська «Енергія» програла «Вікторії»

Новокаховська «Енергія» в рамках 18-го туру чемпіонату другої ліги на виїзді грала з «Вікторією» (Миколаївка).

Рахунок у матчі відкрили гості, які в середині першого тайму провели швидку контратаку. Завершив її Євгеній Андрощук, який впритул розтріляв ворота суперника. Але раділи новокаховчани недовго, бо вже через хвилину господарі відновили рівновагу — відзначився Дмитро Єременко.

Наприкінці першого тайму «Енергія» залишилася у меншості: червону картку за фол останньої надії отримав капітан команди Володимир Біжко. Проте гравці «Вікторії» лише на 73-й хвилині спромоглися пробити воротаря новокаховчан Сергія Дворника. Результатом затяжної атаки став красивий гол Дмитра Гранкіна.

А остаточну крапку в грі поставив Іван Борисенко, який на 81-й хвилині реалізував пенальті у ворота «Енергії» — 3:1.

Після цієї перемоги «Вікторія» піднялася на 8-му сходинку, «Енергія», які і раніше, тринадцята.

Тим часом, «Реал Фарма» і «Кристал» скоротили своє відставання від новокаховчан, вигравши свої матчі з однаковим рахунком 2:0 у «Вовчанська» й «Сум» відповідно.

Наступної суботи, 20 листопада, підопічні Едуарда Хаврова на своєму полі гратимуть з «Сумами». Цікаво, що свою єдину перемогу в цьому сезоні сумчани здобули у грі проти «Енергії».