Новокаховська «Енергія» перервала 6-матчеву серію поразок

У другій лізі розпочалося друге коло чемпіонату-2021/22. В групі «Б» 30 жовтня відбулося 5 матчів 16-го туру.

Новокаховська «Енергія» на виїзді грала проти одеської «Реал Фарми» і перемогла з рахунком 1:0. Єдиний гол на 77-й хвилині з пенальті забив Владислав Бондар.

Таким чином, новокаховчани нарешті перервали серію з 6 поразок, яка тривала з 26 вересня. А востаннє перед цим «Енергія» вигравала аж 11 вересня, коли в гостях здолала херсонський «Кристал».

Наразі новокаховська команда міцно закріпилася на 13-му місці, адже, з одного боку, відірвалася від трьох аутсайдерів групи «Б», а з іншого, суттєво відстає від команд, що ведуть боротьбу в середині турнірної таблиці.

У наступному турі (6 листопада) «Енергія» прийматиме сімферопольску «Таврію». У першому колі сильнішими були кримчани — 4:1.