Новокаховчанин відсидить 4 роки за серію крадіжок з будинків в Бериславському районі

В січні 2019 року поліцейські викрили чоловіків після скоєння ними чергової крадіжки у с. Веселому. Ними виявилися двоє жителів Нової Каховки, віком 30 та 35 років. Обидва неодноразово були засуджені та наркозалежні. На їх рахунку з десяток крадіжок з будинків мешканців Бериславського району.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Чоловіки приїжджали вранці на автобусі з Нової Каховки в Берислав та ходили по вулицях міста й навколишніх сіл в пошуках двору без собаки. Потім зловмисники перевіряли наявність людей вдома – стукали у хвіртку, кидали камінчики в вікна та кликали господарів. Якщо хтось виходив до них одразу, пропонували якусь допомогу, а потім йшли далі.

Відшукавши потрібний будинок, зловмисники віджимали металопластикові вікна, обшукували кімнати та забирали гроші, ювелірні прикраси, мобільні телефони, фотоапарати, планшети та ноутбуки. Гроші потерпілих вони одразу витрачали на наркотики та алкоголь, а коштовності та побутову техніку продавали через знайомих.

Зловмисників вдалося затримати приблизно через годину після вчинення ними чергової крадіжки. Завдяки пильним жителям села працівники Бериславського відділу поліції дізналися напрямок, у якому втекли підозрювані. Їх знайшли у плавнях неподалік межі з містом Каховка, де вони ховалися з викраденими речами.

Наразі суд обрав одному із підозрюваних вирок і відправив обвинуваченого на 4 роки за грати.