Новокаховчанин під час тренування поранив ножем 14-річного сина

Відпрацювання навичок самооборони ледь не обернулося трагедією для родини з Нової Каховки. Під час домашнього тренування батька та його 14-річного сина щодо захисту від озброєного нападу, чоловік випадково поранив хлопця ножем у грудну клітину. Після проведення операції стан здоров’я дитини залишається стабільно важкий, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

У Новокаховський відділ поліції надійшло повідомлення з лікарні, що в хірургічне відділення з місця проживання доставили 14-річного хлопця. У нього діагностували проникаюче поранення в область серця та прооперували. 

– Ми поспілкувалися з батьками постраждалого, родина цілком благополучна. 35-річний батько пояснив, що син займається єдиноборствами і того дня вони вдома разом відпрацьовували вправи із захисту від озброєного нападу. Батько взяв ніж з рибальського набору та імітував нападника, а син мав ухилятися. Під час цього чоловік ненавмисно поранив дитину ножем, – повідомив начальник Новокаховського відділу поліції Олександр Рогожин.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ст.128 «Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України (карається громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк). Вирішується питання про повідомлення чоловіку про підозру у скоєнні цього кримінального правопорушення.