Новокаховчани посіли перше місце на відкритому турнірі ветеранів спорту в Таврійську

30 вересня  року на базі спортивно-оздоровчого комплексу «Славутич» відбувся XIII відкритий турнір ветеранів спорту серед команд міст Таврійськ, Нова Каховка, Каховка та Херсон.

Змагання проходили по двом видам спорту: міні-футбол (вік учасників 50+) та міні-гольф (45+).

У турнірі з міні-футболу I місце виборола команда Нової Каховки, друге місце – у команди «Локомотив» (Таврійськ); третє  – у команди «Кипарис» (Херсон).

За результатами змагань по міні-гольфу перше місце зайняла команда Таврійська;  друге – команда Нової Каховки; третє  – команда Каховки.

Переможці у видах спорту за перше місце були нагороджені дипломами, за друге та третє місця – грамотами. Також за перше місце з міні-футболу команда Нової Каховки була нагороджена перехідним Кубком.

Кращім гольфістом було визнано Є.В. Кравченка (Таврійськ); кращім захисником – І.В. Штихаря («Локомотив»), кращім нападаючим – І.В. Яценка («Кипарис»), кращім воротарем – В.Б. Задирка (Нова Каховка); кращім бомбардиром – В.В. Серебрянського (Нова Каховка). Вони були нагороджені  почесними грамотами.

За загальними підсумками в змаганнях перше місце зайняла команда Нової  Каховки (диплом першого ступеню); друге місце – команда «Локомотив» (диплом другого ступеню), третє місце «Кипарис» (диплом третього ступеню).