Нова Каховка вперше приймала 260 гімнасток

Всеукраїнський відкритий турнір з художньої гімнастики “Zirochka-2019” відбувся 8 червня в новокаховському споркомплексі “Будівельник”.


Це вже третій турнір, який проводить школа художньої гімнастики “Зірочка” у Новій Каховці, і він став наймасовішим. До нас приїхали 17 команд з 16 міст України і Херсонської області.


Цього року організаторами було вирішено нагородити спортсменок за кожен вид програми. Отже, якщо гімнастика виступала з двома предметами, то отримувала дві нагороди (2 медалі, 2 диплома, подарунок та солодкий сюрприз).

Окремо хочеться відмітити роботу суддівської колегії, яка працювала з 8 години ранку до 22.00. Суддям прийшлося нелегко, бо треба було оцінювати дуже сильних спортсменок з Києва, Харкова, Одеси, Кривого Рогу, Миколаєва, Херсона, Запоріжжя та Мелітополя.


О 14.00 на парад нагородження завітали постійні партнери турніру: народний депутат Іван Вінник та начальник відділу у справах сім’ї, молоді, спорту та фізичної культури Наталія Таран. Вони, як завжди, висловили слова підтримки спортивному заходу, єдиному у Новій Каховці.

Кожного року організатори піднімають рівень проведення турніру і нововведенням у 2019-му для новокаховчан було те, що місцевий провайдер надав можливість транслювати турнір в високій якості в інтернеті. Це дало змогу бачити гімнасток далеко за межами країни. І цим скористалися батьки і родичі спортсменок, які в цю мить були не в місті. До речі, тепер така можливість буде завжди, і будь-який спортивний захід, який проводитиметься в спортзалі “Будівельник”, можна буде транслювати онлайн. Ця практика вже є давно в інших містах, а від тепер є і у нас.


Сюрпризом для гімнасток та гостей турніру були показові виступи команд з Харкова, Нової Каховка та Каховки.

Організатори дякують всім гімнасткам і їхнім батькам, тренерам та суддям, що приїхали до Нової Каховки. Цим самим ми відроджуємо та популяризуємо найкрасивіший вид спорту на Херсонщині.


Наступного разу буде ще більше сюрпризів і приємних миттєвостей, бо Нова Каховка – це спортивне місто спортивних людей.

Є надія, що Нова Каховка впорядкує та розвине свою спортивну інфраструктуру, адже таку кількість учасників приймати в наявних спортзалах вже проблематично. Сподіваємося, що змагання з художньої гімнастики “Zirochka” не переїде в інше місто.

P.S. Канікул у наших спортсменок ще немає, бо школа художньої гімнастики “Зірочка” на чолі з головним тренером Таїсією Мазур, вже готується до нових змагань під назвою “AzovCup”, які відбудуться на Азовському морі 22 червня у смт Кирилівка Запорізької області.Олена Красовська, керівник ШХГ “Зірочка”