Нова Каховка приймала Чемпіонат України зі стрільби з лука

Чемпіонат України серед спортивних шкіл та училищ олімпійського резерву зі стрільби з лука відбувся 19-24 квітня в Новій Каховці. На лукодромі «Динамо» змагалися 207 спортсменів із 12 областей.

На жаль, в чемпіонаті не взяла участь новокаховчанка Анастасія Павлова, яка у складі збірної України виступає на міжнародному турнірі в Китаї.

А за результатами змагань у Новій Каховці команди посіли такі місця:

чоловіки:

  1. ШВСМ-2 Суми (Артем Овчинніков, Валентин Куций, Вадим Босенко);
  2. ШВСМ-1 Суми (Олександр Скачок, Микита Шишкін, Владислав Лисняк);
  3. ЗСУ Львів (Сергій Макаревич, Ярослав Мокринський, Віталій Комонюк).

жінки:

  1. ШВСМ-2 Суми (Євгенія Чибісова, Ірина Хочіна, Анна Віхрова);
  2. ШВСМ Харків (Дар’я Павліченко, Катерина Дубровіна, Анастасія Волобуєва);
  3. ЛУФК-1 Львів (Соломія Гнип, Соломія Трапезнікова, Жанна Наумова).

змішані команди:

  1. ШВСМ Харків (Дар’я Павліченко, Олександр Сердюк);
  2. ШВСМ Львів (Катрина Палеха, Георгій Іваницький);
  3. ЛУФК-1 Львів (Соломія Трапезнікова, Максим Борик).

В особистому заліку найсильнішими були:

серед чоловіків:

  1. Ярослав Мокринський (ЗСУ Львів);
  2. Олександр Яценко (Динамо Харків);
  3. Іван Кожокарь (ШВСМ Чернівці).

серед жінок:

  1. Катерина Соколенко (ШВСМ Львів);
  2. Євгенія Чибісова (КДЮСШ Динамо Суми);
  3. Софія Новіцька (КДЮСШ-2 Черкаси).

У категорії «Блочний лук» призові місця посіли команди чоловіків:

  1. ЦШВСМ-1 Київ (Михайло Данилюк, Даніел Козлов, Дмитро Львовський);
  2. ШВСМ Рівне (Роман Гов’ядовський, Іван Мазепа, Олег Тимчаюк);
  3. ЦШВСМ-2 Київ (Ярослав Куц, Сергій Хмельов, Олександр Яременко).

команди жінок:

  1. ЦШВСМ-1 Київ (Олександра Грабік, Вікторія Д’якова, Анна Савченко);
  2. ЦШВСМ-2 Київ (Анастасія Красницька, Марина Марченко, Ксенія Шкляр);
  3. ХНУ Харків (Олена Борисенко, Нонна Костенець, Віра Охотська).

змішані команди:

  1. ЦШВСМ-1 Київ (Олександра Грабік, Дмитро Львовський);
  2. ХНУ Харків (Олена Борисенко, Вадим Головко);
  3. ЦШВСМ-2 Київ (Ксенія Шкляр, Олександр Яременко).

В особистому заліку:

чоловіки:

  1. Антон Лілевський (КЗВОДЮСШ Вінниця);
  2. Сергій Коваль (КЗВОДЮСШ Вінниця);
  3. Олег Тимчаюк (ШВСМ Рівне).

жінки:

  1. Олександра Грабік (ЦШВСМ-1 Київ);
  2. Олена Борисенко (ХНУ Харків);
  3. Вікторія Д’якова (ЦШВСМ-1 Київ).

Восени Нова Каховка прийматиме ще один престижний національний турнір зі стрільби з лука – Кубок України.