Нова Каховка готується до зустрічі військових підрозділів

Найближчим часом Нова Каховка зустрічатиме підрозділи 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка. 

— Вони повертатимуться з передового краю на постійне місце дислокації в нашому місті протягом найближчих тижнів. Заходитимуть вони почергово. Ми їх зустрічатимемо на залізничних станціях, а потім влаштуємо урочисту загальноміську зустріч, — розповів міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

Розмістити підрозділи 57-ї бригади планується в будівлі колишнього дитсадка “Орлятко”, який нещодавно передали Міністерству оборони України. Також там розміщуватиметься військкомат. Минулої осені ці приміщення в авральному режимі вже надавали для проведення навчань територіальної оборони.

Деякі підрозділи міська влада планує розмістити також у Райському і Тополівці. До того ж міськрада нещодавно прийняла рішення про надання дозволу на передачу земельної ділянки площею 2,35 га під будівлею корпусу №4 колишнього електромашинобудівного заводу військовій частині А-1736 Міноборони України для тимчасового розміщення військової техніки до вирішення питання оформлення та будівництва постійного місця її дислокації на території громади. 

Нагадаємо, що вказаний цех давно не використовується, а саме підприємство перебуває в стадії ліквідації з квітня 2017 року.

джерело