Навчальний рік закінчився, але не для гімнасток Нової Каховки

Протягом травня спортсменки Школи художньої гімнастики «НК-Зірочка» взяли участь у трьох дуже важливих змаганнях.


По-перше, 12-13 травня 14 гімнасток ШХГ «Зірочка» стали учасницями І Всеукраїнського турніра з художньої гімнастики «Golden Fish Cup 2018».  Новокаховчанки завоювали 2 срібла, 3 бронзи, 4 і 5 місця.

По-друге, 18-20 травня в Херсоні проходив найважчий для наших гімнасток IX Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Зірочка Таврії 2018», на який приїхало близько 400 спортсменок зі всієї України. На цей турнір щороку приїжджають найсильніші школи з художньої гімнастики, такі як ДЮСШ Дерюгіних (Київ), СДЮСШОР Чорноморець (Одеса), Спортліцей (Біла Церква), КДЮСШ-5 (Харків), СДЮСШОР (Дніпро), КДЮСШ-1 (Одеса), ДЮСШ-5 (Київ), також були команди з Херсону, Ізмаїлу, Миколаєва, Черкас, Нової Каховки та інші.

І третій, але самий важливий – Відкритий чемпіонат Херсонської області з художньої гімнастики, який проходив 26-27 травня, де наші 5 гімнасток виступали з програмами І, ІІ та ІІІ розрядів для отримання наступних спортивних розрядів.


2017/2018 навчальний рік був найнасиченішим спортивним роком для Новокаховської школи художньої гімнастики «НК-Зірочка». Гімнастки взяли участь у 12 турнірах та чемпіонатах, привезли понад 70 нагород, та отримали І, ІІ, ІІІ спортивні розряди та звання кандидата в майстри спорту з художньої гімнастики.


Цим досягненням можна подякувати найкращім тренерам Єлізавєті Саламатіній та Таїсії Горб, а також всім батькам, які підтримують у всьому свої майбутніх чемпіонів.Олена Красовська, керівник ШХГ «НК-Зірочка», (тел. для довідок 099-033-90-27)