Навчальні заклади Таврійської громади повернулися до звичайного режиму роботи

Оперативна нарада відбулася 15 листопада в Таврійській міській раді. На нараді підведено підсумки роботи за минулий тиждень та визначені завдання на наступний, інформує міськрада.

Заступник міського голови Олександр Павлюк повідомив, що з 16 листопада після завершення процедури укладання договорів із постачальником газу «Нафтогаз Трейдинг» розпочинається підключення до теплопостачання всіх бюджетних закладів громади. Першочергово тепло надійде в дитячі садочки та школи.

За інформацією начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Володимира Барсука, з 15 листопада всі навчальні заклади переходять до звичного режиму роботи, адже весь персонал закладів стовідсотково вакциновано. За звітний період завершено встановлення металопластикових вікон у Чорнянському ліцеї та Кам’янській гімназії. Під час дистанційного навчання освітні заклади громади взяли участь у написанні Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Генеральний директор ЦПМСД Микола Гуменюк доповів про ситуацію щодо поширення коронавірусної інфекції на території громади та закликав керівників закладів та підприємств усіх форм власності долучатись до організації вакцинальної кампанії у своїх колективах. Минулого тижня проведено 27 експрес-тестів, 11 із них мали позитивний результат. За минулий тиждень провакциновано 630 осіб. До обласного центру направлено 48 ПЛР-тестів. За весь період роботи пункту щеплення з вересня провакциновано 4417 жителів громади. Це 66% дорослого населення, яке уклало декларації із сімейними лікарями.

— Зниження показників захворюваності на коронавірусну інфекцію по громаді за минулий тиждень – це результат масових щеплень, — зазначив керівник ЦПМСД. — Тож інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо важливості вакцинації треба наполегливо продовжувати.