Наступного року в Каховській громаді реалізують чотири молодіжних соціальних проєкти

У грудні в Каховці традиційно відбувся конкурс молодіжних соціальних проєктів та програм на отримання муніципальних грантів. Варто зазначити, що Каховська міська рада підтримує та фінансує через міську комплексну програму “Молодь” цей конкурс вже багато років, а це засідання в історії конкурсу – сімнадцяте. У цьому році на розгляд комісії було подано чотири проєкти, повідомляє Каховська міськрада.

Формат зустрічі, враховуючи епідемічну ситуацію, змінився – і конкурсанти, і члени комісії 14-15 грудня зустрілися на відеоконференції у ZOOM.

Враховуючи те, що бюджетне фінансування конкурсу на наступний рік в рамках програми “Молодь” складатиме не більше 25 тис. грн, комісією було прийнято наступне рішення: фінансувати проєкт-переможець у повному обсязі запитуваних коштів, а інші проєкти фінансувати у відсотковому співвідношенні. Після презентації конкурсантами власних ідей, запитань від членів комісії та жвавих обговорень, як удосконалити подані проєктні пропозиції, бали розподілилися таким чином:

І місце – проєкт «ART_TACHANKA» (ІГ «Збережемо нашу історичну спадщину») – 848 бал. Рішенням комісії проєкт буде профінансовано на 100% (6375 грн.) від запитуваної в органах місцевого самоврядування суми;

ІІ місце – проєкт «Відкривай громаду з «Що? Де? Коли?»» (ГО «Каховська відкрита ліга гумору») – 778 бал. Рішенням комісії проєкт буде профінансовано на 95% (7906 грн.) від запитуваної в органах місцевого самоврядування суми;

ІІІ місце – проєкт «ANIMAL-FRIENDLY КАХОВКА» (ініціативна група «ГУК») – 772 балів. Рішенням комісії проєкт буде профінансовано на 90% (2867 грн.) від запитуваної в органах місцевого самоврядування суми;

ІV місце – проєкт «Квест «Дорога українськими звичаями» як приклад національного виховання української молоді» (ІГ «Каховські джури») – 735 балів. Рішенням комісії проєкт буде профінансовано на 85% (7497 грн.) від запитуваної в органах місцевого самоврядування суми.

Фінансування проєктів, які визнані переможцями в конкурсі молодіжних соціальних проєктів і програм на 2022 рік відбуватиметься вже наступного року за рахунок Програми “Молодь” на 2022-2026 роки у Каховській міській територіальній громаді, відповідно до розпорядження міського голови від 21.12.2021 № 268-р “Про підсумки конкурсу молодіжних соціальних проєктів і програм на отримання муніципальних грантів в 2022 році”.