Населення Великої Лепетихи забезпечили стабільним водопостачанням

Відтепер усі мешканці Великої Лепетихи будуть з водою, інформує місцева селищна рада.

Принаймні, наскільки це технічно можливо, адже останнім часом для цього проведено багато робіт та докладено максимум зусиль СКГ «Сількомунгосп» за підримки селищної ради.

На сьогоднішній день виконано роботи по заміні глибинних насосів на водонасосних станціях південної та північної частини селища. Сучасні потужні занурювальні агрегати встановлено задля того, щоб максимально забезпечити стабільне водопостачання по всій території Великої Лепетихи. Як зазначає начальник комунального господарства Андрій Періг, основними перевагами нових глибинних насосів є економічне споживання електроенергії, тривалий термін експлуатації, підвищена міцність та надійність конструкцій.

«Виконали один з етапів запланованого – повідомив Андрій Іванович, – поміж тим, завершили ремонт водонапірних башт у південній частині селища, найближчим часом планується їх підключити. Відтак ми забезпечимо створення резерву води об’ємом 300 куб. м».

Наявність такого резерву дозволить забезпечити жителів (особливо верхніх вулиць) водою у пікові години водорозбору (у час максимального її використання – вранці та ввечері), а також в моменти відключення електроенергії на водонасосних станціях.

«По всій території Великолепетиської громади вода повинна подаватися цілодобово та безперервно» – таким був і залишається один із головних меседжів селищного голови Максима Колокота.

Тим часом робота у цьому напрямку триває. Про стан справ з водопостачанням у Катеринівському та Князегригорівському старостинських округах райрада обіцяє повідомити згодом.