Народний депутат України Іван Вінник продовжує звітувати перед виборцями про результати своєї роботи

Під час зустрічей Іван Вінник розповів про більше ніж три десятки проектів регіонального розвитку, які були реалізовані на Бериславщині за його ініціативи. Серед них – капітальні ремонти шкіл та дитячих садочків Бериславського району, будівництво футбольного стадіону для дітей та придбання медичного обладнання для Бериславського районного центру первинно-санітарної допомоги.

Під час зустрічі із студентами та викладачами медичного коледжу обговорили і підготовку військових фельдшерів та медичного персоналу. Іван Вінник впевнений, що висока якість медичної освіти є запорукою розвитку медицини. А в центральній лікарні представили спільний соціальний проект по впровадженню в ЦРЛ страхової медицини. Домовилися, що команда працівників районної лікарні спіільно з народним депутатом Іваном Вінником проведе преговори із страховими компаніями України з метою впровадження пілотного проекту страховоі медицини на Береславщині. 

     – Таким чином близько тисячі людей отримають медичні страховки і за рахунок цього інструменту зможуть отримати в Бериславській районній лікарні медину послугу, – впевнений Іван Вінник. – Це значно полегшить людям можливість отримати якісну медичну допомогу вразі необхідності.


     Відвідав народний депутат Іван Вінник і Бериславську школу №1, яка була капітально відремонтована завдяки його зусиллям. Тут було замінено покрівлю, вікна та систему опалення. Обдарованим дітям, які навчаються в школі та найкращим вчителям, Іван Вінник вручив подарунки.

– Як народний депутат, я постійно спілкуюся із виборцями свого округу, – розповів Іван Вінник. – За п’ять років роботи ми зробили багато, і зараз мені приємно зустрічатися із людьми, щоб прозвітувати про результати. А головне – на зустрічах обговорюємо плани і завдання на майбутнє