Народний депутат Іван Вінник зустрівся з жителями Нововоронцовського та Бериславського районів

Як завжди, насиченою зустрічами і спілкуванням була остання поїздка депутата Верховної Ради України Івана Вінника до 184 округу.

Так, у с. Золота Балка Новоронцовського району нардеп взяв участь у відкритті шкільного спортивного майданчика. Це проект Золотобалківської школи «Золото нації – спортивні діти», що став одним із переможців конкурсу малих грантів «Успішна дитина – запорука сильної країни», який провів Благодійний фонд Івана Вінника.  

Далі відбулась зустріч депутата з трудовим колективом місцевого елеватора та жителями села. Під час зустрічі піднімалося питання капітального ремонту покрівлі сільської школи – найстарішої в районі. Також селяни висловлювали різноманітні думки щодо децентралізації – як виявилось, їх хвилює ця проблема.

У с. Дудчани (Бериславський район) Іван Вінник відвідав місцеву школу, де зустрівся з педагогічним колективом. Один із корпусів Дудчанської ЗОШ знаходиться в аварійному стані, тому не експлуатується. З адміністрацією навчального закладу обговорювалися можливість і доцільність відновлення цього корпусу.

Для жителів Качкарівки найболючіші питання – продаж землі і медичне  обслуговування. Тут є своя невелика поліклініка, яка згідно реформи системи охорони здоров’я повинна змінити профіль та перетворитися на амбулаторію. Тому качкарівці звернулися до Івана Вінника з проханням посприяти залишити їм увесь перелік медичних послуг. Їх прохання підтримав і депутат обласної ради Ігор Йосипенко.

Народний депутат оглянув Будинок культури, покрівлю якого відремонтували за рахунок субвенції з дербюджету, отриманої за його сприяння. В майбутньому планується провести ремонт внутрішніх приміщень качкарівського БК.

Також ішла розмова і про ремонт місцевої школи: заміну вікон, утеплення, реконструкцію котельні і системи опалення.