Нардеп з Херсонщіни не підтримав законопроект про дострокове припинення повноважень народного депутата України

Верховна Рада 279 голосами підтримала включення до порядку денного другої сесії першочергового президентського законопроекту щодо додаткових підстав для дострокового припинення повноважень народного депутата й передала його на розгляд Конституційного Суду України.

Те, що депутат може місяцями не з’являтися на пленарні засідання чи на засідання комітетів або голосувати за себе і «за того хлопця», стало «доброю традицією» українського парламенту. Це одна з головних причин, чому довіра народу до законодавчого органу знизилась до критичного рівня.

І ця вимога, наряду з позбавленням недоторканності, яку вимагає більше ніж 90 відсотків українців.

Єдиний хто не підтримав цю ініціативу президента України з херсонських нардепів, виявився бізнесмен Ігор Колихаєв, в минулому депутат обласної ради від БПП.

Але це і не дивно. Звісно ж, що він обирався народним депутатом не для того, щоб тижнями працювати у стінах Верховної Ради за зарплату в “якихось” 50000 грн. А коли ж займатись основним бізнесом, який приносить мільйонні прибутки?

Тому Ігор Вікторович і не підтримав цей законопроект, бо в разі його прийняття у нього буде дуже складний вибір – або скласти свій мандат, або залишитись нардепом з «мізерною» зарплатою та підставить під загрозу свій агробізнес.

Ми обов’язково будемо слідкувати, за які саме законопроекти голосує Ігор Колихаєв і як вони пов’язані з його бізнесом.

Перший конфлікт власного інтересу і сподівань українців ми вже побачили.

Віктор Нувак