Нахабний грабіжник у Новій Каховці на запальничках попався

Крадіжками у торговельних центрах нині на Херсонщині нікого не здивуєш – злодюжки тягнуть і харчі, і спиртне. А от у Новій Каховці нахабний «гангстер» влаштував пограбування серед білого дня, аби здобути…купу запальничок!

46-річний зловмисник зайшов до супермаркету біля оптового ринку, схопив з стелажу коробку із пристроями для добування вогню загальною вартістю у триста гривень, і кинувся з ними навтьоки. Та охоронці супермаркету наздогнали втікача, й передали поліції. Слідчо-оперативній групі дивакуватий крадій так і не зміг до пуття пояснити, для чого йому знадобилася така купа запальничок. Та відповідати за скоєне однаково доведеться.

У відділі комунікації Головного управління Національної поліції Херсонщини повідомили: дії нападника кваліфікували, як грабіж (стаття 186 КК України), а це тяжкий злочин. До того ж, з’ясувалося, що «колекціонер запальничок» і раніше був судимий за аналогічні «подвиги». Тому цього разу вирок для нього буде суворішим.

Звісно, жертвувати кількома роками життя заради якоїсь побутової дрібнички скидається на абсурд. Але грабіж є грабіж, незалежно від того, що стало здобиччю злочинця.

джерело