На участь у громадському бюджеті Присиваської тергромади претендує 12 проєктів

15 квітня почнеться онлайн-голосування за проєкти бюджету участі-2021 Присиваської територіальної громади.

Комісія з питань бюджету участі 9 квітня вдруге в поточному році розглянула проєктні заявки, що були подані місцевими жителями, повідомляє Присиваська сільська рада.

Нагадаємо, що раніше надійшло 14 проєктних заявок від жителів Присивашшя.

На першому засіданні комісії всі перелічені проєкти були допущені до участі в наступних етапах конкурсу із внесенням правок та доповнень відповідно рекомендацій членів комісії.

На другому засіданні комісія розглянула проєкти з доповненнями та допустили їх до голосування, надавши деякі рекомендації щодо внесення незначних правок.

Авторами проєктів було знято з участі в конкурсі дві проєктні заявки: № 11 «Пляжне волейбольне поле» та № 6 «Оглядова вежа на Строганівському ставі».

Наразі на голосування пройшли 12 проєктів і вже 15 квітня почнеться онлайн-голосування за проєкти бюджету участі в 2021 році. В зв’язку з карантинними обмеженнями через розповсюдження COVID-19 виїзні голосування проводитися не будуть. Для того, щоб проголосувати за 2 обрані проєкти, необхідно буде зареєструватися на платформі громадського бюджету за посиланням. Онлайн-голосування триватиме до 28 квітня включно.