На території Новокаховської міськради перейменують ще дві вулиці

У Новокаховській міській раді сьогодні, 19 квітня, під головуванням секретаря ради Дмитра Васильєва відбулось засідання робочої групи по виконанню Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Робоча група розглянула 5 питань:

– про перейменування провулку Терешкової в селищі Веселому на провулок Тихий

– про перейменування вул. Жовтневої (смт Козацьке) на вулицю Осінню.

– про подальшу долю монументу «Слава праці», який розташовано на розі вул. Першотравнева та проспект Перемоги

– про внесення змін до гербу міста Нова Каховка

– різне.

В ході обговорення робоча група підтримала пропозицію щодо перейменування провулку Терешкової та вулиці Жовтневої на провулок Тихий та вулицю Осінню та постановила юридичному відділу підготувати проєкт відповідного рішення міської ради.

Щодо подальшої долі монументу «Слава праці» робоча група постановила управлінню архітектури та містобудування обстежити об’єкт, вивчити його складову та надати пропозиції щодо його подальшої долі.

Стосовно можливого внесення змін до зображення герба міста членами робочої групи було прийняте рішення продовжити вивчення цього питання.

19 квітня під головуванням Секретаря міської ради Дмитра Васильєва відбулось засідання робочої групи по виконанню…

Опубліковано Новокаховська міська територіальна громада Понеділок, 19 квітня 2021 р.

Нагадаємо, що закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» Верховна Рада прийняла в 2015 році.