На сторінці Каховської міськради у Фейсбуці спотворюють інформацію про місцеві події

Днями на офіційній сторінці Каховської міської ради у мережі Фейсбук була опублікована новина про те, що Каховка долучається до програми «Безпечне місто». 

Йдеться про те, що придбано та встановлено 7 камер відеоспостереження для  розпізнання номерних знаків та облич людей. 

«Закупівлю обладнання профінансувала Каховська міська рада», – повідомляється у публікації. 

А от близько 25 тисяч гривень благодійної допомоги від великого місцевого виробника на цю справу чомусь замовчують. Невже, міській раді не зручна допомога підприємств? Чи не інформаційна підтримка влади мала б підтримувати та заохочувати до співпраці представників бізнесу у Каховці? 

Ми звернулись за роз’ясненнями із цього приводу до директора з безпеки та зв’язків з громадськістю ПрАТ «Чумак» Олександра Бойка«Для компанії «Чумак», виробничі площадки якої знаходяться у Каховці, завжди були пріоритетними питання безпеки мешканців міста та самого підприємства. Добре розуміючи важливість та необхідність впровадження у Каховці системи відеоспостереження, що має сприяти більш ефективній роботі правоохоронних органів у боротьбі зі злочинністю чи її упередження, компанією «Чумак» було запропоновано благодійну фінансову допомогу для закупівлі матеріалів, необхідних для монтажу камер відеоспостереження та оплати послуг щодо монтажу обладнання».