На новокаховському підприємстві спростували чутки про аварію

Днями у Новій Каховці невідомі розклеїли оголошення про нібито аварію на ТОВ «Енерджи продакт» (завод з виробництва газобетону). Фото оголошень опубліковано в соцмережі.

«На заводі газобетоних виробів вийшов з ладу фільтр очищення повітря. Просимо поставитися з розумінням до тимчасових незручностей та закривати на ніч вікна, щоб уникнути можливих ускладнень зі здоров’ям особам, які мають проблеми з дихальними шляхами», – йдеться в оголошенні.

Нижче вказані номери телефонів, за якими треба звертатися за довідками та у разі «виникнення ускладнень зі здоров’ям».

Публікація викликала жваве обговорення серед новокаховчан, тому «Таврійські вісті» зателефонували за одним із вказаних в оголошенні номерів.

У ТОВ «Енерджи продакт» відповіли, що завод працює в звичайному режимі.

«У нас взагалі немає фільтра очищення повітря, тому що технологія виробництва газобетону пов’язана з парою. Це чийсь жарт. Зараз цим питанням займається служба безпеки підприємства», – повідомили «ТВ» в адміністрації заводу.

Нагадаємо, що наприкінці минулого тижня в Каланчаку пройшла екстренна нарада з приводу забруднення навколишнього середовища від діяльності заводу «Кримський титан», який розташований в окупованому Криму.