На Кам’янській Січі відбувся Всеукраїнський чемпіонат з кросфіту

30 квітня на славетній Камянській січі, що біля с. Республіканець Бериславського району, розпочався другий Всеукраїнський чемпіонат сухопутних військ України з функціонального багатоборства «Кросфіт» у рамках відкриття туристичного сезону 2018 «Херсонщина туристична – шлях до вражень!».

“Саме тут, у степах запорізьких та херсонських гартувалася воля для боротьби за свободу, формувався наш національний характер, творилася історія, культура”, – звернувся до присутніх голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв та побажав учасникам змагань наснаги й славних перемог.

Народний депутат Іван Вінник наголосив, що саме пам’ятки козацтва відіграють важливу роль у відродженні патріотичної свідомості українського суспільства та вихованні військових кадрів. Славним козацьким духом пронизана Камянська січ – форпост боротьби вільнолюбивих козаків за свою свободу. Перегукується з тими подіями сьогодення, але учасники «Кросфіту» засвідчили, що наша воля, наша слава не вмре, не загине.

З привітальними словами виступив народний депутат України Павло Кишкар«Враження від Херсонщини та туристичної привабливості краю починається сьогодні з Камянської січі – культового заходу українства на Херсонщині. Україна в умовах гібридної війни це є надважливим для військово-патріотичного виховання».

16-ть команд учасниць з різних міст України зібрались на Кам’янській Січі заради того, щоб  визначити кращих з найкращих  команд військовослужбовців сухопутних військ України!

Команди-учасниці ІІ-го Всеукраїнського чемпіонату: 

 1. Оперативного командування  «Захід» м. Луцьк
 2. Оперативного командування  «Схід» м. Дніпро;
 3. Оперативного командування  «Північ»м. Чернігів;
 4. Оперативного командування  «Південь» м. Одеса
 5. Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана П.Сагайдачного – м. Львів;
 6. Військова академія – м. Одеса;
 7. Військовий інститут танкових військ – м. Харків;
 8. 169 навчальний центр.м. Десна (Чернігівська обл.);
 9. 184 навчальний центр м. Яворів (Львівська обл.);
 10. Окремий президентський полк м. Київ;
 11. 11 окрема бригада армійської авіації с. Чорнобаївка (м.Херсон)
 12. 19 окрема ракетна бригада м. Хмельницький;
 13. 43 окрема артилерійська бригада с. Дівички (Київська обл.);
 14. 107 ракетний артилерійський полк м. Кременчук;
 15. 18 окрема бригада армійської авіації м. Полтава;
 16. 15 ракетно-артилерійський полк м. Дрогобич

Військові будуть змагатись у різних вправах. До них входять елементи високо інтенсивного інтервального тренування, важкої атлетики, пауерліфтингу, гімнастики, гірьового спорту, зарядки, стронгмену та інші вправи. З використанням знаряддь з різних дисциплін, в тому числі штанги, гантелі, гімнастичні кільця, перекладини, скакалки, гирі, лікарські м’ячі, пліо-бокси, гребні тренажери та різноманітні мати.

Тому запеклу боротьбу між командами будуть підтримувати усі гості заходу та вболівати за своїх фаворитів. Результати конкурсу будуть відомі ввечері сьогоднішнього дня.

Слід зазначити, що Кроссфіт, як система фізичної підготовки входить в програму збройних сил України на ряду з Америкою і Європою. Наші військовослужбовці тренуються за європейською методикою фізичної підготовки. Все більше уваги приділяється на розвиток сили, швидкості, витривалості основних фізичних якостей. Адже сильний військовий, це сильна армія. Херсон вже другий рік стає центром виявлення самої фізично підготовленої команди Сухопутних військ, збройних сил України. У наш час для Херсонського краю, дуже важливо показувати міць армії мирним і спортивним шляхом.

джерело