На Каховській ГЕС триває реконструкція гідроагрегату №1

У 2018 році ПрАТ «Укргідроенерго» послідовно продовжувала взятий раніше курс на реконструкцію гідросилового та гідромеханічного обладнання в рамках широкомасштабної програми з реабілітації діючих ГЕС. На разі триває другий етап програми «ГЕС Укргідроенерго. Реконструкція. II черга. Коригування», розрахованого до 2024 року, повідомляє прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго».

Можна з впевненістю сказати, що для Каховської ГЕС ім. П.С. Непорожнього 2018 рік пройшов під знаком перетворень. Цьогоріч тут триває активна реконструкція гідроагрегату №1, яка розпочалася минулого року. В рамках угоди з ПАТ «Турбоатом» вже у повному обсязі здійснена поставка обладнання, передбаченого контрактом. Наразі фахівці виконують збирання гідроагрегату, який, як планується, стане до роботи в середині березня 2019 року.

Важливість «ГЕС Укргідроенерго. Реконструкція. II черга. Коригування»  важко переоцінити, адже завершення реконструкції ГЕС, які входять до складу компанії, продовжить їх експлуатаційний ресурс щонайменше на 30-40 років, сприятиме підвищенню рівня безпеки експлуатації станцій та зростанню їхньої загальної потужності на 307 МВт.