На Каховській ГЕС посилено режим охорони

На гідроспорудах, які входять до складу ПрАТ «Укргідроенерго» (це Київські ГЕС та ГАЕС, Канівська ГЕС, Кременчуцька ГЕС, Середньодніпровська ГЕС, Дніпровська ГЕС, Каховська ГЕС, Дністровська ГЕС) посилено режим охорони. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

«Внаслідок запровадження в окремих місцевостях України воєнного стану, відбулося посилення режиму охорони гідроспоруд, які входять до складу ПрАТ «Укргідроенерго».

Зокрема, на підприємствах посилюється взаємодія з воєнізованими та військовими формуваннями, а також забезпечується здійснення заходів щодо підготовки компанії до сталого функціонування в особливий період. На філіях відпрацьовуються плани приведення захисних споруд цивільного захисту до експлуатації в умовах особливого правового режиму, а також плани з організації військової охорони в умовах надзвичайного стану.

Варто зауважити, що на період дії воєнного стану відвідування ГЕС і ГАЕС делегаціями, а також проведення екскурсій для організованих груп учнівської та студентської молоді забороняється!», – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що 26 листопада в 10 областях України, включаючи Херсонську, на 30 днів введено воєнний стан.