На Каховщині увічнили пам’ять воїна-захисника

У Федорівській загальноосвітній школі 14 вересня відбулася урочиста лінійка. Але цього разу вона була пов’язана не з радістю, а приурочена іншій важливій події – відкриттю меморіальної дошки в честь випускника школи Володимира Анадимба, який загинув при виконанні бойового завдання в зоні АТО.

Віддати останню шану воїну на шкільному подвір’ї зібралися не лише учнівський й педагогічний колективи школи, а й представники громадськості, влади, жителі села. І звичайно ж,  батьки Володимира – Борис Павлович та Ольга Володимирівна, а також сестра, яким було надано право відкрити меморіальну дошку.

Багато добрих слів було сказано виступаючими про хлопця, який був патріотом, любив  рідну Україну, із життя пішов як герої, захищаючи її. Але світла пам’ять про нього назавжди залишиться з нами. Цей пам’ятний знак красномовніше будь-яких уроків розповідатиме учням, якою ціною здобувається право вільно жити у своїй країні. Героїзм Володимира вчитиме майбутні покоління школярів таким звичним, але часом надскладним людським якостям : гідності, поваги, любові і вірності.

Ініціатор увічнення пам’яті Володимира  – голова благодійного фонду «Українські серця» Олег Баркаренко звернувся до молоді із проханням любити країну і шанувати батьків,. Звертаючись до громади, закликав пронести через усе життя пам’ять про подвиг героїв та подякував тим, хто готовий віддати життя, аби зупинити війну і зберегти мир для своїх дітей.

Слід зазначити, що завдяки підтримці благодійного фонду «Українські серця» раніше в школах району вже були встановлені меморіальні дошки воїнам-захисникам Олександру Зеленському, Сергію Колотаєву, Віталію Благовісному, Євгену Тихонову та Дмитру Клименку.

Володимир Анадимб народився 14 жовтня 1986 року в селі Федорівка Каховського району. Призваний до лав Збройних Сил України Глибоцьким ОРВК Чернівецької області за мобілізацією 30 травня 2014 року. З 10 лютого 2016 року заключив контракт на проходження військової служби у Збройних Силах України. Проходив військову службу на посаді старшого оператора розвідувально-диверсійної роти військової частини А 3220.

Загинув Володимир при захисті Батьківщини на території Бахмутського району Донецької області 10 січня 2018 року. Похований в селі Теребовляче Глибоцького району Чернівецької області.

У загиблого залишилися дружина та двоє неповнолітніх синів.

Нагадаємо, що того ж дня у Новій Каховці встановили меморіальну дошку на честь Романа Гавриленка, який загинув під час бойових дій на Донбасі в 2016 році.