На Каховщині розпочали урочисті заходи до Дня Прапора та Дня Незалежності України

Сьогодні, 22 серпня,  з нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Дня незалежності України в районному Будинку культури відбулись урочистості та святковий концерт. 

Святковий настрій створювали творчі подарунки від ансамблю української пісні «Мрія» Сергіївського сільського клубу та соліста районного будинку культури Кирила Доценка.

Не обійшлось і без святкових нагород. Вручили почесні грамоти та оголосили подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради за особистий вагомий внесок у розбудову незалежної України, активну життєву позицію та з нагоди річниці Незалежності України представникам РДА, районних установ, організацій, працівникам культури, освіти, а також трудовим колективам Центральної районної лікарні і сільськогосподарського підприємства ТОВ «Ніженський консервний завод».

Серед відзначених і керівники органів місцевого самоврядування – Володимир Лукашенко, голова Малокаховської сільської ради та Сергій Срібний, голова Костогризівської сільської ради. За багаторічну сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності, активну громадянську позицію та з нагоди Дня незалежності України грамоти голови Херсонської обласної державної адміністрації удостоєний Євген Гнилицький, начальник відділу економіки та агропромислового розвиту, заступник начальника управління економічного розвитку та цивільного  захисту районної  державної адміністрації.