На Каховщині прийняли зміни до районного бюджету

Під час засіданні сесії Каховської районної ради 7 червня депутати затвердили проект щодо внесення змін до головного бюджетного документу району.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Єремейчук озвучила загалу пропозиції по внесенню змін до бюджету, що викликані потребою в розподілі додаткових фінансових ресурсів районного бюджету та перерозподілі раніше виділених бюджетних призначень.

Запропонаваним проектом рішення дохідна частина загального фонду районного бюджету збільшується на 8 310,8 тисяч гривень. Це кошти, що надійшли із місцевих бюджетів та розподілені на витрати по відділу освіти на утримання закладів освіти, функціонування позашкільної освіти і пришкільних таборів, проведення поточного ремонту спортивного залу Федорівської ЗОШ, нарахування на заробітну плату тощо.

Завдяки прийнятому рішенню збільшуються витрати на фінансування підрозділу КРПО в селі Чорнянка за рахунок передачі коштів з бюджету Н.Кам’янської сільської ради.

Також, до проекту включено зміну цільового призначення коштів обласного бюджету в сумі 300,0 тис.грн, що передаються до бюджету Чорнянської сільської ради, враховуючи потребу згідно кошторисної документації.

Крім цього, внесено пропозицію по спрямуванню частини нерозподіленого вільного залишку коштів в сумі 4327,5 тис. грн на покриття витрат, які при затвердженні районного бюджету та при внесенні змін до нього не покривались фінансовим ресурсом. Ці кошти будуть направлені на фінансування ДЮСШ і центру надання соціальних послуг на придбання комп’ютерної техніки, на збільшення електричної потужності по Семенівській ЗОШ, співфінансування проекту «Нова українська школа», фінансування заходів районної програми розвитку фізичної культури та спорту тощо.

Також до проекту включені зміни по видаткам, які здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету на фінансування програм по соціальному захисту населення.

А саме: на 900,0 тис. грн – скорочуються видатки на надання субсидій населенню на придбання твердого та рідкого побутового палива та скрапленого газу та збільшуються на надання пільг населенню на зазначені цілі (вплинули зміни на законодавчому рівні).