На Каховщині поліцейські запобігли незаконному вилову раків і риби на 100 тисяч гривень

26 травня в рамках проведення відпрацювання «Нерест»  в акваторії Каховського водосховища поблизу з Великолепетиським рибоохоронним постом водні поліцейські Херсонщини виявили місинові сітки та раколовки з живими біоресурсами. Увесь вилов в живому вигляді був повернутий назад у природнє середовище. Тим самим поліцейські попередили завдання державі збитків, які оцінюються в суму майже 100 тисяч гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Як розповів начальник водної поліції Херсонщини Максим Жарков, інспектори дістали з води місинові сітки загальною довжиною в один кілометр та 165 раколовок. В незаконних знаряддях лову знаходились раки, карасі, бички, молодь тарані та сома. Всі водні біоресурси повернули в живому вигляді назад у воду. Тим самим правоохоронці попередили завдання збитків державі на суму близько 100 тисяч гривень.

Незаконні знаряддя лову були вилучені. Наразі правоохоронці проводять заходи по встановленню осіб браконьєрів для притягнення їх до відповідальності.