На Каховщині почав працювати мобільний центр підтримки підприємців

25 січня почав працювати мобільний центр підтримки підприємців Каховського району, повідомляє Верхньорогачицька селищна рада.

В рамках першого дня роботи модератор центру Павло Ярмій спільно із тренером Вікторією Кулаковою працювали з активом Верхньорогачицької тергромади та її підприємцями в напрямку створення ресурсної карти громади.

«Саме люди можуть змінити територію, на якій живуть. Ніхто не може зробити це краще ніж вони самі! І це є головна рушійна сила розвитку території, але в контексті тісної співпраці влади з громадськістю, підприємцями та тими активними людьми, якими ви є!», — звернувся до учасників заходу Павло Ярмій.

Присутні долучилися до стратегічного бачення розвитку громади, оцінки її слабких та сильних сторін, визначення переваг, планування прийнятних для громади соціально-економічних процесів, а також передбачення можливого пріоритетного напряму діяльності громади враховуючи сформовану ресурсну карту громади.

В цілому перший день роботи Мобільного центру підтримки підприємців Каховського району на території Верхньорогачицької громади пройшов насичено та продуктивно.