На Каховщині перейменують ще дві вулиці

У Каховському районі перейменують ще дві вулиці: в Новокаховській і Тавричанській громадах.

У Новій Каховці робоча група по виконанню Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» під головуванням секретаря міскради Дмитра Васильєва розглянула питання про перейменування вулиць Зорге в Новій Каховці та Черняка в селищі Райське.

Робоча група ухвалила:

– підготувати запит до Українського інституту національної пам’яті щодо доцільності перейменування вулиці Зорге, адже в списку осіб, які підпадають під закон про декомунізацію, прізвище Зорге відсутнє.

– юридичному відділу підготувати проєкт рішення Новокаховської міськради щодо перейменування вулиці Черняка на вулицю Березову.

А у Тавричанській громаді ще наприкінці травня сільрада оголосила проведення громадських слухань щодо перейменування вулиці Валентини Терешкової у с. Мар’янівка.  

Проте мешканці громади не проявили активної зацікавленості в обговоренні питання перейменування вулиці Терешкової, протягом проведення електронних консультацій (25 червня – 26 липня) пропозицій не надійшло.

Тому сільрада рекомендувати винести на розгляд чергової сесії питання перейменування вулиці Терешкової у Мар’янівці.