На Каховщині готуються до навчань загонів територіальної оборони

У Каховській районній державній адміністрації розпочато роботу по підготовці до навчань загонів територіальної оборони. 

Саме цьому питанню була присвячена зустріч голови районної державної адміністрації Валерія Салтикова, військового комісара Каховського міського об’єднаного військового комісаріату Ігоря Великорецького з головами сільських рад та об’єднаних територіальних громад. В нараді також взяв участь й головний спеціаліст з питань мобілізаційної та оборонної роботи юридичного відділу апарату райдержадміністрації Сергій Гайдашенко.

У зв’язку із введенням воєнного стану у 10 областях України, серед яких і Херсонська та для підвищення обороноздатності з 5 грудня на Каховщині розпочнуться навчання для загонів територіальної оборони. 

Так, військовозобов’язані, які за власним бажанням проходять службу в загонах територіальної  оборони протягом 10 днів навчань зможуть відточити вміння вправно стріляти, надавати медичну допомогу, оволодіти прийомами і способами дій солдата в бою, вдосконалити навички тактичної та інженерної підготовки, аби підтримувати бойову готовність та знати усі тонкощі та специфіку бою.

Навчання проходитимуть на базі Каховського професійного аграрного ліцею, що знаходиться в селі Зелений Під Зеленопідської об’єднаної територіальної громади. 

Близько 300 учасників віком від 18 до 60 років долучаться до навчання. Від Каховського району і міста Каховка необхідно забезпечити участь 119 військовозобов’язаних.