На Каховщині готові до нового навчального року

В освітніх закладах Каховського району завершують роботи із підготовки до нового навчального року, – про це повідомляє Каховська районна державна адміністрація.

Загалом, цього навчального року функціонуватимуть 16 закладів дошкільної освіти, 21 заклад загальної середньої освіти та 2 позашкільні заклади.

На жаль, цей навчальний рік так і не розпочнеться у Подівській ЗОШ І ступеня. Процес навчання призупинено у зв’язку із відсутністю учнів.

Змінено повне найменування Семенівського НВК на Семенівський опорний заклад загальної середньої освіти та створені відокремлені підрозділи, тобто філії. Зокрема: Костогризівська гімназія та Богданівська початкова школа.

У закладах району продовжують навчання діти із особливими потребами. Так, організовано індивідуальне навчання для 20 учнів, інклюзивне  – для 3. Два інклюзивні класи працюють у Каїрах. Також планується створення ще одного інклюзивного класу на базі Малакаховського НВК.

Нагадаємо, 1 вересня за парти сядуть 424 першокласники, які навчатимуться за стандартами нової української школи. Для створення відповідних умов Каховський район отримав 457309 гривень державної субвенції. Крім цього, 137190 грн виділено із районного бюджету. Кошти виділено на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів та оновлення комп’ютерного обладнання.