На Каховщині батьки занепокоєні освітньою реформою у селах

До голови Каховської районної державної адміністрації Валерія Салтикова звернулись на особистий прийом батьки учнів села Богданівка. Адже, їхні діти з нового навчального року вимушені навчатися у Семенівській школі.

Роз’яснення батьківській делегації надала начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Калініченко.

Зокрема, з 1 вересня 2018 року створено Семенівський опорний заклад загальної середньої освіти та відокремлені підрозділи опорного закладу, тобто філії: Костогризівська гімназія та Богданівська початкова школа.

Таке рішення районною владою було прийнято у зв’язку з тим, що саме на розвиток опорних навчальних закладів використовуватиметься освітня державна субвенція.

Районні чиновники переконували батьків у тому, що у Семенівській школі діти не тільки вчитимуть основні предмети, а й отримають можливість отримати поглибленні знання, здобути профільну освіту, відвідувати гуртки та секції.

Крім цього, присутніх цікавило питання харчування дітей початкових класів, пільгових категорій та можливість отримання гарячих обідів учнями старших класів, шестиденне навчання, а найголовніше – стан дороги, по якій здійснюватиметься підвезення до школи.

Керівництво району запевнило батьків у тому, що вживають відповідні заходи. Тож, чи дійсно реформа на місцях не зашкодить освітньому процесі, а найголовніше дитячій безпеці, слідкуватимемо вже з 1 вересня.