На Херсонщині за один день планують висадити 200 тисяч дерев

20 березня в області планується протягом доби висадити 200 тисяч дерев, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

«Приєднатись до акції можна в соціальній мережі Фейсбук, де створена подія «Озеленення України – Херсонщина», тому прошу всіх бажаючих зареєструватись та долучитись до нашого заходу», – зазначила Марина Волошенко.

Для участі в акції вже зареєструвалось більше 100 осіб. Хтось бажає допомогти фінансово, хтось фізично, хтось має місце для висадки, але не має саджанців тощо.

Про важливість висадки лісів, додаткових захисних смуг, зелених насаджень розповіла заступниця директора Департаменту енергетики та екології ОДА Ольга Філіна. За її словами, це може значною мірою знизити антропогенний вплив на наше довкілля.

У свою чергу начальниця Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Тетяна Касіч зазначила, що масова висадка дерев для озеленення області планується на території Олешківського та Голопристанського районів. Обрано два різних місця дислокації, щоб долучилось якомога більше людей.

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв наголосив: «Ми повинні показати 20 березня згуртовані дії, спрямовані на масову висадку дерев і залучення до неї людей. Важливо, щоб кожен відчував свою відповідальність та дбав про природу».