На Херсонщині відкрили туристично-інформаційний центр

У Херсоні на залізничному вокзалі тепер можна дізнатися про привабливі туристичні локації Херсонщини, записатися на екскурсію або підібрати цікавий тур. Тут за  ініціативи громадської спілки “Visit Ukrainе” відкрили туристично-інформаційний центр. 

На відкриття завітав голова правління ГС “Visit Ukrainе” Антон Тараненко. Він розповів, що туристичні інфоцентри створюють задля комфортного перебування гостей в області та промоції туристичного потенціалу регіонів.  

“Херсонщина – регіон, де туризм “квітне” цілий рік, приїжджати сюди можна в будь-яку пору та отримувати незабутній туристичний досвід та враження” – прокоментував Антон Тараненко.

Чимало туристів починають подорож Херсонщиною саме із залізничного вокзалу, тому турінформцентр дозволить їм отримувати якісні туристичні послуги та відповіді на питання стосовно пересування, актуальних подій, визначних пам’яток тощо. 

Херсонщина – дійсно унікальний край, якому є що показати туристам. Це й Олешківські піски, біосферний заповідник “Асканія-Нова”, Станіславський каньйон, острів Джарилгач та ще багато унікальних місць. 

Перші туристи вже скористалися послугами Центру та отримали довідкову інформацію щодо туристичних пам’яток і маршрутів Херсонщини. 

Відвідати туристичний інформцентр можна щодня, він працює без вихідних, з 8:00 до 20:00. Розташований ТІЦ в холі на першому поверсі залізничного вокзалу. 

Партнер проєкту –  АТ “Укрзалізниця”, за підтримки – Державного агентства розвитку туризму (ДАРТ).