На Херсонщині в пожежах гинуть люди

Останнім часом вогнеборцям у різних районах області доволі часто доводиться виїжджати на ліквідацію пожеж у покинутих будівлях. Таких закинутих будинків стає дедалі більше, і їх для свого тимчасового притулку обирають люди без певного місця проживання. Тож в основному такі пожежі виникають через необережне поводження з вогнем невстановлених осіб.

Так, 14 січня на номер Служби «101» Каховки надійшло повідомлення про виникнення пожежі у будинку по вул. Мелітопольській

По прибуттю вогнеборці побачили, що горять домашні речі в покинутому будинку та є загроза перекидання вогню на сусідні будівлі.

Рятувальники ліквідували пожежу на площі 75 кв.м. Під час локалізації пожежі у будинку виявлено чоловіка без ознак життя.

Особа загиблого встановлюється. Ймовірна причина загорання – необережність під час куріння.

15 січня вогнеборці Каховки виїхали за викликом на вул. Мелітопольську. Тут у покинутій будівлі горів диван. Рятувальники швидко загасили пожежу на площі 4 кв. м.

У той же день на номер Служби «101» Берислава надійшло повідомлення про те, що в с. Лиманець по вул. 1 Травня горить будинок, повідомляє Головне управління ДСНС України у Херсонській області.

Чергове відділення пожежно-рятувального підрозділу одразу виїхало за вказаною адресою. По прибуттю з’ясувалось, що пожежу, яка виникла в одній з кімнат будинку, ліквідовано силами місцевого населення.

На місці пожежі виявлено загиблого 46-річного господаря.

Причини обох пожеж встановлюються.