На Херсонщині триває реконструкція обласної лікарні відновного лікування

До переліку національної програми «Велике будівництво» увійшла і Херсонська обласна лікарня відновного лікування», повідомляє ХОДА.

Вже найближчим часом на базі медичного закладу буде проведено капітальний ремонт частини приміщень та оснащення обладнанням для відділення неврологічної патології.

Зокрема, буде відремонтовано четвертий поверх будівлі, а саме:

– заміна внутрішніх мереж електропостачання, водовідведення та водопостачання;

– заміна дверних та віконних блоків;

– проведення ремонту внутрішнього опорядження та оздоблення стін, підлоги та стелі з урахуванням вимог до будівель лікарень.

Також після завершення ремонтних робіт в кабінетах буде встановлено новітнє сучасне обладнання системи розвантаження ваги тіла Ergo Trainer та пристрій на основі сенсора для лікування верхніх кінцівок.

Планується придбання й монтаж робочої станції з потрійною системою траверсів та системою дисбалансу, що забезпечує повний спектр лікування за методикою NEURAC-терапія. Це метод діагностики та лікування захворювань опорно-рухового апарату людини.

Херсонська обласна лікарня відновлювального лікування є одним з пріоритетних медичних закладів області, де лікуються учасники АТО/ООС і члени їх сімей, а також проходять реабілітацію інші жителі України.