На Херсонщині телефонні шахраї видурили у батьків двох жінок 70 тисяч гривень

В Каховський відділ поліції 22 грудня близько 18:30 звернулася 54-річна жінка. Вона розповіла, що її 80-річному батькові зателефонував незнайомець і під приводом не притягнення до кримінальної відповідальності дочки пенсіонера, шахрайським шляхом заволодів у останнього грошима в сумі 10 тисяч гривень, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Через 30 хвилин в Бериславський відділ поліції надійшло майже аналогічне повідомлення. Тут 58-річна жінка розповіла, що незнайомий співрозмовник повідомив батькові заявниці про те, що донька останнього знаходиться в лікарні та для її одужання необхідні гроші. В результаті шахраї заволоділи у літнього чоловіка грошима в сумі 60 тисяч гривень.

Поліція Херсонщини нагадує: якщо вам телефонують незнайомці, які представляються працівниками правоохоронних органів і вимагають за щось гроші, не вірте їм, не піддавайтеся паніці і в жодному разі не перераховуйте гроші. Передзвоніть своєму родичу, який можливо опинився у такій ситуації, та переконайтеся наскільки отримана інформація відповідає дійсності. Також одразу телефонуйте на “102” та дійте відповідно порад, наданих диспетчером.