На Херсонщині стартувала вакцинація проти коронавірусу

25 лютого на Херсонщині стартувала кампанія з вакцинації, повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

Першим в області щеплення проти коронавірусу вакциною Oxford/AstraZeneca (CoviShield) отримав Сергій Заєць, завідувач міського інсультного центру Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є.Є.Карабелеша.

«Вакцинація відбулася успішно. Все добре. Це тільки перший етап, але він дуже важливий для Херсона й області», — так прокоментував своє самопочуття лікар.

Вакцину у кількості 20 доз до медичного закладу доставила мобільна бригада з дотриманням умов «холодового ланцюга» — забезпечення температурного режиму від 2 до 8 градусів вище нуля.

Першочергово на Херсонщині провакцинували 20 медиків із 11 мобільних бригад з імунізації. Із них 4 мобільні бригади будуть безпосередньо задіяні під час першого етапу вакцинації.

«Надалі щеплення проти коронавірусу отримають 555 медиків, які працюють у лікарнях із хворими на COVID-19, а також 1774 працівники та мешканці 10 інтернатів й інших спеціалізованих закладів із догляду за літніми людьми в області», — повідомив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

Мобільні бригади виїжджатимуть до тимчасових пунктів щеплень, які розгорнуті на базі закладів охорони здоров’я.

Херсонщина отримала 11600 вакцин Oxford/AstraZeneca (CoviShield).

Вакцинація є добровільною та безоплатною.