На Херсонщині снайпери ЗСУ відпрацьовують контрснайперські дії

На одному з полігонів бойової підготовки, що на Херсонщині, тривають заняття зі стрілецької підготовки для снайперів зі складу підрозділів угрупування військ, яке виконує бойові завдання на адміністративному
кордоні з тимчасово окупованою територією АР Крим.

Про це інформує відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України.

За словами командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, військовослужбовці відпрацьовують питання проведення контрснайперських дій снайперськими парами при веденні підрозділами оборони. Зокрема, це стосується вибору, підготовці та зайняттю позиції, підготовці вихідних даних для стрільби, а також веденню спостереження.

— Заняття зі снайперами проводяться на постійній основі. Але, особливістю даного заходу є те, що більш досвідчені снайпери “підтягують” рівень своїх бойових побратимів в ході практичної роботи на мішенному полі, — зазначив командувач.

За його словами, військові відточують навички визначати точну відстань до цілей, швидкість та напрямок вітру і, вже після внесення певних поправок намагаються вразити цілі з першого пострілу. Задля корегування влучного
пострілу вони працюють в парах.

— Під час занять ми намагаємося використовувати досвід Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. Адже, професійний снайпер, крім вміння влучно стріляти, має бути ще й дуже врівноваженим, вміти сконцентруватися, а також самостійно приймати правильні та виважені рішення, — підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.