На Херсонщині провели нараду через екологічне забруднення від діяльності кримського заводу

Влада Херсонської області стежить за ситуацією, яка склалася в окупованому Криму через забруднення навколишнього середовища від діяльності заводу «Титан». Про це в Фейсбуці повідомив голова обласної держадміністрації Андрій Гордєєв. 

“Щойно провели екстренну нараду на КПВВ Каланчак щодо забруднення навколишнього середовища від діяльності заводу «Титан», який розташований в окупованому Армянську.

Через дефіцит води оголилося 42 квадратних км кислотного накопичувачу, з якого відбувається випаровування і подальше конденсування небезпечних сполук. 


В результаті це негативно може відобразитися на здоров’ї людей, що проживають у Армянську, Красноперекопську та навколишніх населених пунктах, в тому числі Каланчацького і Чаплинського районів!


На разі організовано забір проб води, грунту, повітря для визначення змісту шкідливих сполук та їх впливу на здоров`я громадян. 


Вражає цинічність окупаційної влади: робиться вигляд, що нібито нічого не відбувається, вода яка добувається із скважин використовується заводом виключно для отримання прибутку, а на екологію і здоров`я людей начхати(((

Ситуація на особистому контролі Президента України Петра Порошенка!”, – написав голова ХОДА.

Нагадаємо, що раніше ЗМІ повідомляли про викид невідомої хімічної речовини в м. Армянськ, де розташований завод «Кримський титан», який належить українському олігарху Дмитру Фірташу.