На Херсонщині буде лише один госпітальний округ

На Херсонщині буде один госпітальний округ  Херсонський. Про це повідомив мер Нової Каховки Володимир Коваленко на сесії міської ради.

«До речі, скільки було поломано списів, а результат — госпітальний округ один. Називається Херсонський», — сказав Коваленко.

Це пов’язано з постановою Кабміну, згідно з якою в кожній області створюється лише один госпітальний округ, уточнив заступник міського голови Олег Тарабака. 

За словами Коваленка, в Херсонському окрузі буде 4 лікарні другого рівня: це Новокаховська ЦМЛ і три заклади в обласному центрі.

Лікарні другого рівня — це великі медичні заклади, які надаватимуть медичну допомогу мешканцям найближчих районів. Окрім Новокаховської міськлікарні, такий статус у Херсонi отримали обласна лікарня, обласна дитяча лікарня і міська лікарня ім. Лучанського, розповів “ТВ” головний лікар Новокаховської ЦМЛ Ігор Гайдаманчук.

Нагадаємо, раніше передбачалося створити в Херсонській області 4 госпітальні округи: Херсонський, Таврійський, Бериславський і Генічеський.